petek, 18. oktober 2013 Obisk študentov skupnega interdisciplinarnega magistrskega študijskega programa Kognitivne znanosti iz Univerze v Ljubljani na UP FAMNIT

Vljudno vabljeni na predavanje z naslovom

" Self-fullfiling prophecy as proces of social construction of reality ",

ki bo potekalo v soboto 19. oktobra 2013 od 11.30 do 13.30 ure
v Veliki predavalnici UP FAMNIT, na Glagoljaški 8, v Kopru.

Predavanje bo v sklopu obiska tujih študentov skupnega interdisciplinarnega magistrskega študijskega programa Kognitivne znanosti iz Univerze v Ljubljani izvedla Simona Gomboc, univ. dipl. psih, asistentka iz Oddelka za Psihologijo, ki se raziskovalno ukvarja z implikacijami razumevanja pojava samouresničujoče se prerokbe kot procesa inovacije socialne resničnosti.

Skupni interdisciplinarni magistrski študijski program Kognitivne znanosti, se izvaja na Fakulteti za računalništvo in informatiko, Medicinski fakulteti, Filozofski fakulteti in Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani.

V študijskem letu 2013/14 je zimski semester magistrskega študijskega programa Kognitivne znanosti namenjen tudi raziskovanju področja Konstrukcije resničnosti (Construction of reality ), kar se navezuje na raziskovalne interese asist. Simone Gomboc.