ponedeljek, 5. december 2022 Novo vodstvo Študentskega sveta

Na konstitutivni seji, ki je potekala 30. novembra 2022, je bil za predsednika Študentskega sveta UP FAMNIT izvoljen Mihail Filipovski, študent Bioinformatike, za podpredsednika Pavel Jolakoski, študent Računalništva in informatike, za tajnika pa Tilen Gimpelj, študent Bioinformatike. Študente UP FAMNIT bo v Študentskem svetu UP, poleg predsednika ŠS UP FAMNIT, predstavljala še študentka Teodora Ilić, Jelena Pilipović pa bo zastopnica v Senatu Univerze na Primorskem.

Volitve so bile izvedene v skladuStatutom UPPravilnikom o načinu volitev predstavnikov študentskih svetov članic Univerze na Primorskem in imenovanju predstavnikov študentov v organe ter komisije in delovna telesa članic UP in Pravili UP FAMNIT.

Študentskemu svetu UP FAMNIT želimo uspešno delo!

Mihail Filipovski in Pavel Jolakoski