sreda, 16. junij 2010 Nova slovenska družinska zakonodaja: Diskriminacija je zakon!

V okviru projekta Primorskega pravnega centra v sodelovanju z dr. Andražem Terškom,
z naslovom »ROCK THE LAW«, vas dne 24.06.2010 ob 18.00 uri, vljudno vabimo v prostore Primorskega pravnega centra na Gortanovem trgu 15 v Kopru, na prvo predavanje

"Nova slovenska družinska zakonodaja: Diskriminacija je zakon!"
(Predavanje doc. dr. Andraža Terška o kontroverznih vprašanjih novega Družinskega zakonika)

Doc.dr. Andraž Teršek je pravni teoretik in pravni filozof, predvsem pa ustavni pravnik. Univerzitetno se je izobraževal na Pravni fakulteti v Ljubljani, kjer je tudi doktoriral in deset let služboval kot pedagoški asistent. Zaposlen je na Primorskem inštitutu za naravoslovne in tehnične vede Koper in Fakulteti za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Koper, Univerza na Primorskem. Vodi Center za povezano znanost in razvoj (POZNAR). S Fakulteto za humanistične študije (FHŠ) sodeluje pri študijskem programu medijskega prava in komunikologije. Objavil je številne strokovne in znanstvene članke, tri knjige in dva zbornika, urednikuje znanstveni reviji Revus-revija za evropsko ustavnost, pripravlja in vodi strokovna in znanstvena srečanja, s komentarji in mnenji pa pogosto nastopa v javnih občilih.

Vse dodatne informacije dobite na tel.št. 040436262 ali na info@ppcenter.si.

Ekipa Primorskega pravnega centra