sreda, 22. avgust 2012 Nobelov nagrajenec prof. dr. Sir Harold Kroto bo obiskal konferenco CSD 6

Šesto interdisciplinarno mednarodno znanstveno srečanje Computers in Scientific Discovery (CSD 6), ki bo od 21. do 25. avgusta 2012 v Portorožu, bo tudi letos gostilo najuglednejše tuje raziskovalce s področij kemije, biologije, računalništva in matematike. Med njimi bo tudi britanski nobelov nagrajenec za kemijo prof. dr. Sir Harold Kroto.

Vljudno vabljeni na njegovo predavanje z naslovom Science, Lost in Translation? {C}{C}{C}{C}, ki bo v petek, 24. avgusta 2012 ob 9.00 uri v prostorih UP Turistice (Obala 11a, 6320 Portorož).

Vir:http://www.sciencemediacentre.

Srečanje organizira Inštitut Andrej Marušič UP s sodelovanjem s Fakulteto za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) in Fakulteto za turistične študije UP ter z zunanjimi soizvajalci – Fakulteto za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani in Inštitutom za matematiko, fiziko in mehaniko Ljubljana.