četrtek, 7. oktober 2010 NI ZDRAVJA BREZ DUŠEVNEGA ZDRAVJA

Spoštovani!

Ob Svetovnem dnevu duševnega zdravja UP FAMNIT in UP PINT organizirata dogodek, namenjen promociji duševnega zdravja. Ob 14h bo tako v koprski Rotundi tako potekal strokovni del z naslednjim programom:

Pozdravna nagovora ministra za zdravje Vlade Republike Slovenije Dorjana Marušiča in dekana UP FAMNIT prof. dr. Dragana Marušiča.

• prof. dr. Mojca Zvezdana Dernovšek: Predstavitev resolucije o Nacionalnem programu duševnega zdravja
  • doc. dr. Aleksander Zadel: Predstavitev študijskega programa Biopsihologije na UP FAMNIT
  • Vita Poštuvan : Predstavitev znanstvenoraziskovalnih projektov s področja duševnega zdravja na UP PINT
  • prim. dr. Goran Čerkez, dr. Gaspare Palmieri, doc. dr. Saška Roškar, Olivera Stanojević-Jerković: Ob izidu dveh prevodov monografije prof. dr. Andreja Marušiča in Sanje Temnik Javno duševno zdravje ter predstavitev DVD z video posnetkom javnega predavanja prof. dr. Andreja Marušiča o duševnem zdravju

Ob 17h sledi družabni del dogodka v telovadnici OŠ Koper - košarkaška tekma ekipe veteranov Zbogom pamet in ekipe VIP ter AŠD FAMNIT, ki jo bo povezoval Iztok Gustinčič, popestrila pa jo bo tudi plesno-akrobatska skupina FLIP iz Pirana.

Ob 20.30 pa vas vabimo tudi na Andrejev koncert za destigmatizacijo depresije v organizaciji Katje Pišot in Društva DAM, ki bo v koprski Taverni.

Vabimo vas, da se dogodkov udeležite. V kolikor potrebujete dodatne informacije, smo na voljo na spodnjih številkah.

Želim vam lep dan in ne pozabite, da NI ZDRAVJA BERZ DUŠEVNEGA ZDRAVJA!