ponedeljek, 17. januar 2022 Famnitove priprave na matematična tekmovanja za dijake

Oddelek za matematiko na UP FAMNIT organizira že tradicionalne priprave na matematična tekmovanja za dijakinje in dijake vseh letnikov. Priprave bodo potekale v štirih terminih (z različnimi nalogami), in sicer vsako soboto od 9. do 12. ure po naslednjem urniku:

• 5. marca 2022,
  • 12. marca 2022,
  • 2. aprila 2022,
  • 9. aprila 2022.

Udeleženci bodo razdeljeni v dve skupini (1. in 2. letnik ter 3. in 4. letnik) in bodo reševali naloge s preteklih tekmovanj.

V marcu bodo priprave potekale na daljavo, in sicer preko videokonferenčnega sistema Zoom. Prijavljeni udeleženci bodo po elektronski pošti prejeli Zoom povezavo vsaj en dan pred začetkom priprav. O načinu izvedbe zadnjih dveh priprav (v živo ali preko Zooma) bodo udeleženci obveščeni naknadno, odvisno od epidemiološke situacije v aprilu.

Dijakinje in dijaki se lahko na priprave prijavijo najkasneje do torka, 1. marca, preko e-naslova priprave@famnit.upr.si. Ob prijavi prosimo, da nam sporočite naslednje podatke:

• ime in priimek,
  • letnik študija,
  • naslov šole,
  • elektronski naslov.

Udeležba na pripravah je brezplačna, vendar pa je število mest omejeno, zato vse, ki se želijo udeležiti dogodkov, vabimo, da si s čimprejšnjo prijavo zagotovijo svoje mesto.