torek, 20. maj 2014 Nagrada za najboljši prispevek po mnenju občinstva na kongresu Neuri naši študentki Nini Kočar

Nedavnega 4. študentskega kongresa nevroznanosti Neuri se je udeležilo kar 28 naših študentov in študentk biopsihologije. Posebej izpostavljamo Nino Kočar, ki je kot aktivna udeleženka prejela nagrado za najboljši prispevek po oceni občinstva. Predstavila je igralno-terapevtske urice za hiperaktivne otroke, ki so predmet njenega preučevanja v okviru priprave diplomskega dela. Povzetek prispevka si lahko preberete na 39. strani zbornika, ki je izšel ob tej priložnosti.

Nini iskreno čestitamo za uspeh in ji želimo uspešno raziskovanje tudi v prihodnje!