ponedeljek, 23. september 2013 Na UP FAMNIT smo prvič podelili priznanja študentom tutorjem

V ponedeljek, 23. septembra je dekanja izr. prof. dr. Klavdija Kutnar podelila priznanja – certifikate tutorjem študentom na UP FAMNIT za opravljeno študentsko tutorstvo v preteklih dveh študijskih letih.

Prve podelitve priznanj tutorjem študentom na UP FAMNIT so se udeležili:

• Boštjan Hafnar, študent dodiplomskega študijskega programa Biopsihologija,
  • Jan Magdić, študent univerzitetnega študijskega programa Računalništvo in informatika in
  • Borut Umer, študent dodiplomskega študijskega programa Matematika.

Prejemniki priznanj so tudi:

• Mitja Črne, študent magistrskega študijskega programa Varstvo narave,
  • Matej Filipović, študent dodiplomskega študijskega programa Računalništvo in informatika,
  • Janja Rudolf, diplomantka dodiplomskega študijskega programa Sredozemsko kmetijstvo in
  • Miha Šaberl, diplomant dodiplomskega študijskega programa Bioinformatika,

ki pa se današnje podelitve niso uspeli udeležiti.

V sklopu podelitve priznanj je navzočim na podelitvi asist. mag. Vesna Jug izvedla predavanje na temo »Odnosi in komunikacija v šolskem prostoru«.

Na fakulteti si želimo, da bi k pomembnemu projektu študentskega tutorstva pristopilo čimveč študentov, zato vabimo vse zainteresirane študente k ogledu spletne strani na temo študentskega tutorstva na UP FAMNIT: http://www.famnit.upr.si/sl/studenti/tutorstvo. V naslednjem študijskem letu je k študentskemu tutorstvu pristopilo že 6 študentov, tako pričakujemo, da bo današnja podelitev priznanj prva izmed mnogih.

Prilagamo nekaj fotoutrinkov, več fotografij je na voljo v FOTOGALERIJI.

Boštjan Hafnar in izr. prof. dr. Klavdija Kutnar, dekanja UP FAMNIT

Jan Magdić in izr. prof. dr. Klavdija Kutnar, dekanja UP FAMNIT