sreda, 14. december 2022 Na UP FAMNIT smo gostili obisk Dedka Mraza za vse otroke zaposlenih na UP

December prinaša čas tudi za druženje otrok, na UP tudi otrok zaposlenih. Letos je bil prvič obisk dedka Mraza organiziran za otroke vseh zaposlenih sočasno – zbrali so se v dveh terminih, v ponedeljek in torek, v praznično okrašeni avli naše fakultete.

Obisk dobrega moža s predstavo za otroke je zaznamovala vključenost zaposlenih in študentov UP – tako je v vlogo pravega in tradicionalnega dedka Mraza prijazno in odlično stopil izr. prof. dr. Stanko Pelc (UP FHŠ, UP PEF), gledališko predstavo Čarobna kapa pa so pripravili in odigrali študentke ter študentje UP PEF, ki so otroke pritegnili v aktivno sodelovanje s čarobnimi živalmi v gozdu.

Dogodek je zaznamovala tudi dobrodelnost, saj so otroci na dogodek prinesli prispevek za dobrodelno akcijo Radia Capris (Hladilnik toplega srca), ki jo podpira UP - tako so veselje prejeli in podarili ter sklenili krog decembrske prijaznosti.