ponedeljek, 17. februar 2014 Na informativnih dnevih nas je obiskalo okrog 300 kandidatov za vpis

Na fakulteti smo v petek, 14. februarja, in v soboto, 15. februarja, sprejeli okrog 300 kandidatov, ki jih zanima vpis v naše programe v prihodnjem študijskem letu. Po uvodnem nagovoru dekanje, izr. prof. Klavdije Kutnar, ki je med drugim poudarila pomembnost internacionalizacije izobraževalnih inštitucij, so dijake pozdravili še predstavniki študentskega sveta in Študentske organizacije  Univerze na Primorskem, nato pa so profesorji in asistenti iz posameznih oddelkov dijakom podrobneje predstavili še vse študijske programe.

Veselimo se jeseni in vseh brucov, ki se bodo odločili za študij pri nas. S tistimi, ki  bodo obiskali naše brezplačne delavnice za bruce, se bomo srečali že septembra.