petek, 13. februar 2015 Napoved mednarodne konference Algorithmic Graph Theory on the Adriatic Coast

UP FAMNIT in UP IAM vabita na mednarodno konferenco Algorithmic Graph Theory on the Adriatic Coast, ki bo potekala od 16. do 19. junija 2015 v Kopru.

Kotizacije ni, udeleženci pa bodo krili stroške družabnih dogodkov, ki bi se jih želeli udeležiti (sprejem 15. junija, izlet, konferenčna večerja). Več informacij je na voljo na spletni strani konference.

Za lažjo organizacijo vas prosimo, da interes za udeležbo sporočite s predhodno registracijo, ki jo opravite na tej spletni strani, tako da izpolnite obrazec z vašimi podatki.

Upamo, da boste sprejeli povabilo in se udeležili konference. Veselimo se srečanja z vami v Kopru.

Organizacijski odbor konference