sobota, 25. november 2017 Matematični adventni koledar 2017 – nagradni kviz za dijake in osnovnošolce

Oddelek za matematiko UP FAMNIT tudi letos organizira nagradni kviz Matematični adventni koledar.

Osnovnošolci (8. in 9. razred) in dijaki ste vabljeni, da se preizkusite v reševanju matematičnih nalog v Matematičnem adventnem koledarju.
Tekmovali boste v treh kategorijah: 8. in 9. razred, 1. in 2. letnik in 3. in 4. letnik.

Z matematičnim adventnim koledarjem se boste zabavali od 1. do 20. decembra 2017. Za vsako nalogo imate na voljo en dan (od polnoči do polnoči).

V vsaki tekmovalni kategoriji bomo podelili tri enakovredne nagrade: USB ključek in majico.

Tekmujejo lahko samo osnovnošolci (8. in 9. razred) in dijaki in sicer tako, da ustvarite svoj račun tukaj.

Ostali se lahko prijavite  tukaj.

NOVO: Letos vabimo k sodelovanju tudi mlade po celem svetu, saj so naloge tudi v angleškem jeziku