nedelja, 21. maj 2023 Lista kandidatov za dekana UP FAMNIT

Obveščamo vas, da je Volilna komisija za izvedbo volitev dekana na 1. redni seji dne 18. 5. 2023 sprejela LISTO KANDIDATOV za volitve dekana UP FAMNIT.

Za dekana sta predlagana dva kandidata, in sicer (kandidata navajamo po abecednem vrstnem redu priimka):
- izr. prof. dr. Ademir Hujdurović (PROGRAM DELA), ki ga predlagajo trije oddelki UP FAMNIT – Oddelek za matematiko, Oddelek za aplikativno naravoslovje in Oddelek za informacijske znanosti in tehnologije;
- doc. dr. Vladimir Ivović (PROGRAM DELA), ki ga predlaga Oddelek za biodiverziteto.

Javna predstavitev kandidatov bo potekala med 25. in 31. majem 2023. Točen termin predstavitev bo objavljen v naslednjih dneh.

Gradiva in informacije s podrobnejšimi podatki o izvedbi volitev so objavljene na spletni strani fakultete.