četrtek, 22. junij 2023 Laborant na Oddelku za biodiverziteto – UP FAMNIT

RAZPISANO DELOVNO MESTO: J036009 LABORANT VI - LABORANT na Oddelku za Biodiverziteto

Pogoji za opravljanje dela:

• višja strokovna izobrazba,
  • višješolska izobrazba (prejšnja) in
  • osnovno znanje enega svetovnega jezika.

Zahtevana izobrazba:
izobrazba s področja bioloških znanosti/vede o živi naravi.

Zahtevana dodatna funkcionalna znanja:

• natančnost in odgovornost,
  • zanesljivost in komunikativnost,
  • znanja za delo z računalnikom,
  • sposobnost timskega dela.

Opis del in nalog glede na področje dela:

• priprava materialov in naprav za izvedbo vaj in raziskovalnih nalog,
  • priprava učnih pripomočkov za eksperimentalna predavanja iz naravoslovja,
  • sodelovanje pri izvedbi vaj, seminarjev in raziskovalnih nalog,
  • izvajanje in organizacija popravil ter vzdrževanje zalog potrebnih materialov,
  • pomoč študentom pri pripravi pripomočkov za izvedbo nastopov (za namene promocijskega in pedagoškega dela),
  • opravljanje drugih nalog po nalogu nadrejenih.

Podroben opis del in nalog glede na področje dela:
urejanje delovnega okolja, skrb za zbirke (zoološka, botanična), naročanje laboratorijskega in drugega materiala, vzdrževanje manjše laboratorijske opreme (npr. mikroskopi), pomoč pri pripravi laboratorijskih in terenskih vaj (priprava materiala, kemikalij, zbiranje materiala), opravljanje drugih aktivnosti organizacijske enote v skladu z usposobljenostjo zaposlenega.

Delovno razmerje bo sklenjeno s polnim delovnim časom za 40 ur na teden (100 %) za določen čas 12 mesecev, predvidoma od 16.8. 2023 do 31. 8. 2024, s trimesečno poskusno dobo.

Več informacij lahko najdete TUKAJ.

Kandidati lahko pisne ponudbe pošljejo na elektronski naslov: vanessa.pobega@famnit.upr.si

Rok za prijavo: 4. julij 2023