četrtek, 2. junij 2011 Izvoljeni člani Upravnega odbora UP (UO UP) in poziv k ponovnim volitvam v UO UP

Na UP so 26. in 31. maja 2011 potekale
volitve predstavnikov zaposlenih v Upravni odbor UP.

V četrtek, 2. junija 2001, so bili objavljeni URADNI REZULTATI VOLITEV, hkrati pa je rektor izdal SKLEP O PONOVNIH VOLITVAH.

Ponovne volitve se bodo izvedle, ker sta dva kandidata za člana UO UP, doc. dr. Marko Orel (kandidat UP FAMNIT in UP PINT) in doc. dr. Gregor Kovačič (kandidat UP FHŠ), prejela enako število glasov.

Ponovne volitve bodo v torek, 7. junija 2011 od 9:00 do 16:00 – zaposleni na UP FAMNIT in UP PINT volijo na volišču št. 1 v Kopru (palača Armerija, pritličje Univerze na Primorskem, Titov trg 4, 6000 Koper).

Ker sta kandidata, ki ju bo potrebno še enkrat voliti, iz vrst delavcev, ki opravljajo visokošolsko ali znanstveno raziskovalno dejavnost, na ponovnih volitvah volijo samo visokošolski učitelji, znanstveni delavci, visokošolski sodelavci in raziskovalni sodelavci.

Več informacij o volitvah v Upravni odbor UP najdete TUKAJ.