četrtek, 15. junij 2023 InnoRenew CoE gostil raziskovalce iz Valencia Polytechnic University

Raziskovalca Ignacia Guillena Guillamona in Ano Isabel Jimenez z Valencia Polytechnic University sta se v sklopu Erasmus + izmenjave udeležila srečanja na InnoRenew CoE.

Profesor Ignacio Guillen Guillamon je na tedenskem sestanku zaposlenih v InnoRenew CoE predstavil svoje raziskovalno področje s področja trajnostno grajenega okolja. Osredotočil se je predvsem na nove tehnologije za nevtralno urbanistično načrtovanje iz vidika toplogrednih plinov.

V času obiska so se sestali in razpravljali z več raziskovalci z Oddelka za aplikativno naravoslovje UP FAMNIT ter si ogledali stavbo in raziskovalne laboratorije InnoRenew CoE.