sreda, 28. april 2021 Informativni teden za magistrske študijske programe

Interdisciplinarni, raznoliki in sodobno naravnani magistrski študijski programi na UP FAMNIT ponujajo vse, kar si študentke in študenti želijo: znanje, projektno delo, sodelovanje s podjetji, raziskovanje, mednarodne izkušnje, sodobno laboratorijsko in računalniško opremo.

Vabimo vas, da se udeležite virtualnih predstavitev študijskih programov, ki bodo potekale od 10. do 14. maja preko video-konferenčnega sistema ZOOM.

Z vami bodo koordinatorji študijskih programov in tudi študenti. Za vprašanja, ki so vezana na prijavno-vpisni postopek pa bo na voljo tudi Referat za študente.

Informativna srečanja za programe, ki jih izvajamo v angleškem jeziku, bodo potekala v angleščini.

Za vsak magistrski študijski program sta določen dan in ura predstavitve, zato vas vabimo, da preverite spodnji seznam in se prijavite na termine, ki vas zanimajo.

PROGRAM INFORMATIVNEGA TEDNA

URA

Ponedeljek, 10. maja 2021

BIOPSIHOLOGIJA

PSIHOLOGIJA

Torek, 11. maja 2021

MATEMATIČNE ZNANOSTI

MATHEMATICAL SCIENCES (EN)

Sreda, 12. maja 2021

RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA

VARSTVO NARAVE

Četrtek, 13. maja 2021

PODATKOVNA ZNANOST

DATA SCIENCE (EN)

Petek, 14. maja 2021

TRAJNOSTNO GRAJENO OKOLJE

Prijavi se!

SUSTAINABLE BUILT ENVIRONMENTS (EN)

Za več informacij: promo@famnit.upr.si

Klikni tu in spoznaj podiplomske študijske programe UP FAMNIT

RAZPIS ZA VPIS v magistrske študijske programe 2021/22 je objavljen TUKAJ.