četrtek, 24. januar 2019 Informativni dnevi 2019 – Spoznaj Famnit!

Vse dijake vabimo na Informativne dneve UP FAMNIT, na katerih vam bodo profesorji in študenti predstavili utrip življenja na fakulteti in prednosti naših programov. Za pot v Koper lahko koristite brezplačen avtobusni prevoz, ki ga tudi letos organizira Univerza na Primorskem.  Za več informacij in prijavo kliknite tukaj.

Informativni dnevi bodo potekali na sedežu fakultete na Glagoljaški 8 v Kopru, kjer bodo profesorji, asistenti in študenti predstavili dodiplomske študijske programe kot sledi:

• petek, 15. februarja 2019 ob 10. uri v Veliki predavalnici,

• petek, 15. februarja 2019 ob 15. uri v Veliki predavalnici,

• sobota, 16. februarja 2019 ob 10. uri v Veliki predavalnici.

Program:

• pozdrav dekanje,

• predstavitev obštudijskih dejavnosti in aktivnosti študentov,

• predstavitev posameznih študijskih programov na UP FAMNIT.

Želimo vam ponuditi čim več koristnih informacij, da se boste lažje odločili o svoji nadaljnji karierni in študijski poti!