torek, 30. januar 2018 Informativni dnevi 2018 – Famnit se predstavi!

Vse dijake vabimo na Informativne dneve UP FAMNIT, na katerih vam bodo profesorji in študenti predstavili utrip študentskega življenja in prednosti naših programov. Za pot v Koper lahko koristite brezplačen avtobusni prevoz, ki ga tudi letos organizira Univerza na Primorskem. Za več informacij in prijavo kliknite tukaj.

Informativni dnevi se bodo začeli z dobrodošlico v petek, 9. 2. 2018, ob 10. uri na Titovem trgu v Kopru, kjer bodo dijake sprejeli predstavniki univerze, Mestne občine Koper, Študentske organizacije Univerze na Primorskem in številni drugi.

Na Glagoljaški 8 v Kopru bodo nato sledile predstavitve dodiplomskih študijskih programov:

• petek, 9. februarja 2018 ob 11. uri v Veliki predavalnici,
  • petek, 9. februarja 2018 ob 15. uri v Veliki predavalnici,
  • sobota, 10. februarja 2018 ob 10. uri v Veliki predavalnici.

Program:

• pozdrav dekanje,
  • predstavitev obštudijskih dejavnosti in aktivnosti študentov,
  • predstavitev posameznih študijskih programov na UP FAMNIT.

Želimo vam ponuditi čim več koristnih informacij, da se boste lažje odločili o svoji nadaljnji karierni in študijski poti!