petek, 6. marec 2015 Gostovanje prof. dr. Andreasa Thomasa Schmidta na UP FAMNIT

Na UP FAMNIT se v ponedeljek,  9.3.2015, s predavanjem na  seminarju MARA začne gostovanje prof. dr. Andreasa Thomasa Schmidta iz Nemčije.  Prof. dr. Andreas Thomas Schmidt je redni profesor na  Karlsruhe University of Applied Sciences ter na Karlsruhe Institute of Technology. V času svojega gostovanja bo predaval na obeh delih seminarja MARA ter pri predmetu Načrtovanje podatkovnih baz  (dodiplomski študijski program Računalništvo in informatika). Njegovo gostovanje je financirano v sklopu projekta UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.