torek, 14. maj 2013 Odlična udeležba in zanimive vsebine na Famnitovem naravoslovnem dnevu

V okviru Famnitovih izletov v svet naravoslovja na UP FAMNIT srednjim šolam nudimo organizacijo naravoslovnega dneva v Slovenski Istri, ki se izvaja v Strunjanu, v Zalivu sv. Križa ter v laboratoriju in predavalnicah UP FAMNIT.

V četrtek 25.4.2013 se je naravoslovnega dne na UP FAMNIT udeležilo 45 srednejšolcev iz Šolskega centera Nova Gorica, Cankarjeva ulica 1, 5000 Nova Gorica.

K izvajanju naravoslovnega dne so se letos priključili tudi učitelji iz dodiplomskega študijskega študijskega programa Sredozemsko kmetijstvo, tako, da se je dogodek pričel s predavanji, ki sta jih pripravila doc.dr. Dunja Bandelj in dr. Jure Jugovic, nato se je naravoslovni dan odvijal na terenu v Strunjanu.

Nekaj fotografij z dogodka: