ponedeljek, 31. maj 2010 Famnit predstavil podiplomske programe

V ponedeljek, 31. maja 2010, so na skupni novinarski konferenci članic Univerze na Primorskem, ki jo je sklical rektor Univerze na Primorskem, prof. dr. Rado Bohinc sodelovali tudi predstavniki Famnit-a. Prodekan doc. dr. Branko Kavšek je (v sodelovanju s koordinatorji programov – doc. dr. Iztokom Savnikom in izr. prof. dr. Bojanom Kuzmo) predstavil podiplomske študije, ki jih bo v šolskem letu 2010/2011 izvajal Famnit. To so že uveljavljeni programi magistrskega in doktorskega študija smeri Matematične znanosti ter Računalništvo in informatika. Prof. dr. Rado Pišot pa je podrobneje predstavil novost – magistrski študij Aplikativne kineziologije.

Več o programih lahko vsi zainteresirani izveste na informativnem dnevu, ki bo v torek, 15. junija 2010 ob 18 uri na Famnit-u (za študijske programe 2. in 3. stopnje Matematične znanosti ter Računalništvo in informatika) in v Znanstveno-raziskovalnem središču (za nov program 2. stopnje Aplikativna kineziologija).