petek, 4. december 2015 FAMNIT-ovo Brucovanje 2015

Spoštovani!

V sredo, 9. 12. 2015, bo potekalo težko pričakovano FAMNIT-ovo Brucovanje s skupino Night Express in študentskimi cenami pijač!

Night Express ali NEx je skupina, ki jo sestavlja šest članov, katere repertoar je zasnovan na rocku in funku. NEx bodo s svojim energičnim nastopom in igranjem avtorskih pesmi ter znanih priredb (Dubioza Kolektiv, SARS, Plavi Orkestar, Bijelo Dugme, svetovno znanih rock in ostalih hitov), zagotovo poskrbeli za pravo vzdušje in pravi študentski žur!

Pred nastopom skupine vas bo ogrel DJ Ney, dogodek pa bo povezoval stand up komik Aleš Novak.

Kot vsako leto, bo tudi letos potekalo tekmovanje za Naj bruca, vse tekmovalce pa čakajo bogate nagrade!

Vstopnina: 1€ po 24. uri! Izkupiček vstopnin bo šel v sklad za socialno ogrožene študente UP.

Facebook dogodek: https://www.facebook.com/events/1649360331994055/

ŠS UP FAMNIT