petek, 22. januar 2010 Famnit na sejmu Informativa v Ljubljani, 29. in 30. 1.

Famnit se bo skupaj z drugimi članicami Univerze na Primorskem v petek, 29. januarja in v soboto, 30. januarja predstavil na sejmu Informativa v Ljubljani na Gospodarskem razstavišču.

Gre za največji vseslovenski sejem izobraževanja, štipendiranja in zaposlovanja, kjer se predstavijo vse ključne izobraževalne institucije v Sloveniji in ki ga obiščejo obiskovalci iz vse Slovenije, predvsem dijaki, ki iščejo dodatne informacije o študiju pred informativnimi dnevi.

Famnit se bo predstavil na stojnici pod okriljem Univerze na Primorskem. Na sejmu bodo sodelovali tudi naši študentje, ki bodo dijakom predstavljali svoje študijske programe. Razstavni prostori se nahajajo v dvorani Kupola (A) in Stekleni dvorani (C) Gospodarskega razstavišča. Fakulteta pa bo imela tudi svoj program na odru, ki ga predstavljamo spodaj.

Vstop na sejem je brezplačen, sejmišče je odprto v petek in soboto od 9. do 18. ure.

Dijake, študente in zaposlene vabimo, da obiščejo naš razstavni prostor!

Program na odru: Steklena dvorana, hala C

• Petek, 29. januar:
13.55–14.40  UP FAMNIT: študentje Biodiverzitete in Sredozemskega kmetijstva predstavljajo svoj študij.

• Sobota, 30. januar:
13.00–13.30  UP FAMNIT: z mag. Radom Pezdirjem spoznajte Piramidno igro - največjo prevaro na finančnih trgih.