torek, 3. oktober 2023 ERASMUS DNEVI – Pridruži se tudi ti! (od 9. do 14. oktobra)

Z veseljem vas obveščamo ter obenem prisrčno vabimo, da se pridružite razburljivim aktivnostim, ki jih organiziramo v sklopu Erasmus dni, med 9. in 14. oktobrom.

Za študente pripravljamo dve interaktivni delavnici o možnostih Erasmus+ mobilnosti za študente, in sicer:

Delavnica I: Erasmus+ praktično usposabljanje

• Datum: ponedeljek, 9. oktober
  • Ura: 14:00 - 15:15
  • Lokacija: FAMNIT VP3 in preko Zooma

Delavnica II: Erasmus+ študijska izmenjava

• Datum: torek, 10. oktober
  • Ura: 12:30 - 14:45
  • Lokacija: FAMNIT VP3 in preko Zooma

Delavnici sta namenjeni seznanitvi študentov z možnostmi Erasmus+ mobilnosti, pri čemer bo v ospredju aktiven dialog med študenti, ki so se že udeležili Erasmus+ izmenjav in študenti, ki se za izmenjavo šele zanimajo ali pripravljajo.

QR kode za Zoom dostop do delavnic ter celoten program Erasmus dni so dostopni v spodnjem letaku.

Strokovno osebje, pozor! Pripravljamo tudi nekaj za vas.

• Lepo vabljeni, da se nam pridružite na predstavitvi Erasmus+ mobilnosti osebja z namenom usposabljanja (Staff Mobility for Training), ki bo v četrtek, 12. oktobra, ob 14.30 v UP FAMNIT VP1.

Komaj čakamo, da se skupaj podamo v svet Erasmus+ mobilnosti!

Za vse dodatne informacije ali morebitna vprašanja smo na voljo na international@famnit.upr.si.