četrtek, 16. februar 2017 Društvo študentov biopsihologije vabi na srečanje z dr. Kristijanom Muskom Lešnikom

Društvo študentov Biopsihologije vabi na naslednji homeorestični dogodek, ki bo v sredo, 22. februarja, ob 19.00, v študijski sobi v Galebu (Kettejeva 1) v Kopru.

Na srečanju bo doc. dr. Kristijan Musek Lešnik predstavil svoje raziskovalno delo.

Več o tokratnem gostu:

Dr. Kristijan Musek Lešnik je psiholog z dvajsetletnimi izkušnjami na področju vzgoje in izobraževanja ter vodenja. V strokovni karieri je predaval in raziskoval na več slovenskih fakultetah, na UP FAMNIT pa predava od študijskega leta 2007/08 in je danes nosilec predmetov Diferencialna psihologija, Evolucijska psihologija, Osnove pedagoške psihologije, Osnove psihologije, Psihologija osebnosti.

Napisal je več kot 50 knjig, priročnikov in delovnih zvezkov na področju vzgoje in izobraževanja in bil član vodilnih strokovnih teles na tem področju v Sloveniji. Je tudi avtor več kot 10 knjig in priročnikov s področja psihologije vodenja in psihologije organizacij.