sreda, 12. junij 2013 Dober obisk na informativnem dnevu za podiplomski študij 2013/14

Fakulteto za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije je v torek, 11. junija obiskalo okrog 60 kandidatov za vpis v magistrske in doktorske študijske programe.

Informativni dan je potekal na sedežu fakultete na Glagoljaški 8 v Kopru ter v prostorih Srednje tehniške šole Koper, kjer je potekala predstavitev študijskih programov Aplikativne kineziologije.

Kandidate za vpis je na sedežu fakultete pozdravil prodekan za študijske zadeve doc. dr. Martin Milanič. V drugem delu predstavitve so se prisotni podrobneje seznanili s posameznimi študijskimi programi. Programe so predstavili koordinatorji študijskih programov v sodelovanju z učitelji in asistenti posameznih oddelkov fakultete.