ponedeljek, 13. februar 2012 Dober obisk na informativnih dnevih za vpis v dodiplomske programe 2012/13

Informativnih dni v petek, 10. februarja 2012 in soboto, 11. februarja 2012 se je udeležilo skoraj 300 kandidatov za vpis v študijske programe UP FAMNIT. Največ interesa je bilo tudi letos za študijska programa Biopsihologija in Aplikativna kineziologija, v primerjavi s preteklim letom, pa se je povečal tudi interes za vpis v ostale študijske programe fakultete (Matematika, Matematika v ekonomiji in financah, Računalništvo in informatika, Bioinformatika, Biodiverziteta, Sredozemsko kmetijstvo).

Študente so pozdravili učitelji in študentje fakultete, koordinatorji študijskih programov pa so jim podrobneje predstavili vsebino izbranih študijskih programov in možnosti nadaljnjega študija ter zaposlitve po zaključenem dodiplomskem študiju.