petek, 28. oktober 2011 Dekan UP FAMNIT, dr. Dragan Marušič predlagan za ime tedna na Valu 202

Vsak ponedeljek med predlaganimi kandidati za Ime tedna poslušalci Vala 202 izberejo tistega, ki je v minulem tednu naredil korak dlje, stopil iz povprečja, dosegel več.

V tem tednu je bil med kandidati za ime tedna tudi dekan UP FAMNIT, dr. Dragan Marušič. Nominacijo so na Valu 202 pospremili z obrazložitvijo:

“Dr. Dragan Marušič je eden od urednikov slovenske matematične znanstvene revije Ars Mathematica Contemporanea, ki so jo umestili na seznam SCI. To predstavlja enega največjih uspehov slovenskih  matematikov v zgodovini.”

Ob tej priložnosti tudi čestitamo celotnemu uredništvu revije AMC za uvrstitev na seznam SCI in pomemben dosežek! Več informacij >>>