petek, 13. marec 2009 Dekan prof. dr. Marušič med mentorji mladim raziskovalcem

Dekan UP FAMNIT, prof. dr. Dragan Marušič, znanstveni svetnik na UP PINT (pint@upr.si), je med mentorji, ki bodo v letu 2009 začeli z usposabljanjem mladih raziskovalcev, in sicer za področje 1.01 Matematika. Za zainteresirane kandidate je dostopen na dragan.marusic@upr.si. Ožji področji usposabljanja sta algebra in diskretna matematika; prednost pri izboru bodo imeli kandidati, ki bodo izbrali ti dve področji. Seznam mentorjev je objavila Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije in je dostopen tukaj. Vsi zainteresirani imajo možnost, da se z izbranim mentorjem povežejo neposredno, že pred objavo javnih razpisov za izbor mladih raziskovalcev, ki jih bodo raziskovalne organizacije objavile v letu 2009.