petek, 12. oktober 2012 Čista desetka 2012

Študentska organizacija Univerze na Primorskem (ŠOUP) in Univerzitetna športna zveza Primorske  (UŠZP) v sodelovanju s Študentskim svetom Univerze na Primorskem (ŠS UP) ponovno pripravljajo tradicionalno športno – družabno prireditev Čista desetka, ki se bo tudi letos odvijala na Rektorjev dan, in sicer v sredo, 17. oktobra 2012, ko imajo vsi študentje Univerze na Primorskem predavanj prost dan, in ko bo tudi naš rektor preživel dan s študenti. Prireditev Čista desetka se bo tudi letos odvijala v prostorih športne dvorane Bonifika ter v neposredni bližini dvorane.

Poleg športnega dela prireditve dogajanje popestrijo s t.i. »ŠOUPbazarjem«, na katerem bodo študentom ter ostalim zainteresiranim predstavljali aktivnosti.

Vabljeni v sredo, 17.10.2012 v Športno dvorano Bonifika. Študenti se boste lahko pomerili v 10 "disciplinami" in zastopali barve svoje fakultete. Za vse udeležence bo poskrbljeno za hrano in pijačo, po kosilu, pa vabljeni na sprehod po študentskem ŠOUPbazarju in k sodelovanju v zabavnih nagradnih igrah.

Discipline:

- košarka;
- odbojka;
- futsal;
- namizni tenis,
- keglanje;
- kalčeto (namizni nogomet);
- briškola;
- študent ne jezi se;
- pikado;
- štafeta v pretakanju bambusa.

KDAJ: 17. oktober 2012 od 08:00 do 16:00
KJE: ŠD Bonifika

KOLIKO: Za imetnike rdeče kartice Zdrava Zabava je udeležba na dogodku brezplačna. Za vse študente neimetnike redeče kartice ZZ znaša udeležba na dogodku 3 €.

OBVEZNA OPREMA: športna oprema

PRIJAVE: Info točke ŠOUP Koper, postaja ŠOUP Korotan in KGŠ od 8.10.2012. Predprijave se bodo pobirale na sedežu ŠOUP-a od 1.10.2012 do 5.10.2012

OPOMBA: registracija prijavljenih bo potekala od 08.00 do 09.00 na kraju dogodka.

INFO: info@uszp.si , 051 69 21 00