ponedeljek, 18. oktober 2010 Cikel bioloških predavanj

V sredo, 27.10.2010, bo ob 19h v veliki predavalnici Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru bioloških predavanj.

Predavatelj: doc. dr. Josef Bryja

Naslov: The phylogeography of rodents in Africa

Doc. dr. Josef Bryja je zaključil dodiplomski in podiplomski študij na Masarykovi univerzi v Brnu na Češkem, s specializacijo iz zoologije in ekologije sesalcev. Zaposlen je kot znanstveni sodelavec na Oddelku za populacijsko biologijo in kot vodja laboratorija za zoologijo in ekologijo na Fakulteti za znanost v Brnu. Raziskovalno se ukvarja z molekularno ekologijo vretenčarjev ter vedenjsko in populacijsko ekologijo glodavcev.

Predavanje bo v Angleščini.