petek, 21. oktober 2016 Biopsihologinje aktivne na 7. Mednarodnem kongresu psihologov Slovenije

Društvo psihologov Slovenije je med 22. in 24. septembrom v Kranjski gori pripravilo 7. mednarodni kongres, ki je bil tokrat posvečen temi Aplikativna nevropsihologija: med malimi in velikimi omrežji – od možganov do svetovnega spleta.

Na kongresu so aktivno sodelovale tudi Famnitove biopsihologinje: Martina Bažec (študentka mag. programa Biopsihologija) s prispevkom »Biopsihologija zaljubljenosti, partnerske ljubezni ter zasvojenosti z zaljubljanjem in ljubeznijo«, Špela Križanec (diplomantka mag. programa Biopsihologija) je predstavila »Vpliv čustvene regulacije in socialne podpore na razvoj in rast raka dojke«, Urša Bernardič (diplomantka dod. programa Biopsihologija in trenutno študentka mag. programa Research Master Brain and Cognitive Science na Univerzi v Amsterdamu) pa študijo »The Role of Value Normalization In Preference Instability«. Absolventka dodiplomskega programa Biopsihologija Nina Omejc pa je bila del skupine organizacije kongresa.

Čestitke našim študentkam in diplomantkam za uspešno delo!