ponedeljek, 5. december 2011 Biološki večeri: Hrup-pomemben okoljski vidik Luke Koper d.d.

Vabimo vas na predavanje mag. Franke Cepak iz ciklusa Bioloških večerov z naslovom Hrup-pomemben okoljski vidik Luke Koper d.d., ki bo  v četrtek, 8.12.2011, ob 18:30, v veliki predavalnici UP FAMNIT, Glagoljaška ulica 8. Predavanje bo vključevalo predstavitev problematike hrupa v pristanišču, način meritev, opis ukrepov zmanjševanja hrupa (kratkoročni/dolgoročni) ter predstavitev rezultatov meritev.

Mag. Franka Cepak je študirala na Univerzi v Ljubljani na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo, kjer je pridobila tudi naziv magister znanosti. Od 2007 je zaposlena v Luki Koper d.d. kot okoljski manager. Ukvarja se z obvladovanjem sistema ravnanja z okoljem v pristanišču (nadzorovanje in skrb za izvajanje ukrepov varstva okolja, svetovanje ukrepov s področja varstva okolja, podajanje mnenj in predlogov o ukrepih za zmanjševanje emisij, …).