torek, 23. november 2010 Biološki večeri

Spoštovani!

UP FAMNIT vabi na BIOLOŠKE VEČERE, kibodo potekali v veliki predavalnici UP FAMNIT in bodo ponudili drugačen vpogled v svet bioloških pojavov, razložen na laikom razumljiv način.
Predavanje prof. dr. Boris Kryštufka o malih sesalcih Balkanskega polotoka odpade. O novem datumu boste obveščeni naknadno.
Prof. dr. Boris Kryštufek, doktor bioloških znanosti, je zaposlen kot znanstveni svetnik v Znanstveno-raziskovalnem središču Koper, Univerza na Primorskem (predstojnik Inštituta za biodiverzitetne študije in kot muzejski svetnik v Prirodoslovnem muzeju Slovenije (vodja Kustodiata za vretenčarje). Poklicno se ukvarja s sistematiko, filogenijo in biogeografijo sesalcev ter z varstveno biologijo. Na UP FAMNIT predava Sistematsko zoologijo.
Vstop je prost!