četrtek, 9. november 2023 Še teden dni nas loči do 9. izvedbe Kongresa psihologov Slovenije

Oddelek za psihologijo Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (UP FAMNIT) in Društvo psihologov Slovenije organizirata 9. Kongres psihologov Slovenije, ki bo potekal v Kongresnem centru Bernardin v Portorožu, med 16. in 18. novembrom.

Deveta izvedba kongresa bo potekala pod častnim pokroviteljstvom predsednika vlade Republike Slovenije, dr. Robertom Golobom.

***

Ob tej priložnosti so člani, Oddelka za psihologijo (UP FAMNIT), prejeli programsko štafetno palico Društva psihologov Slovenije. Kot osrednjo temo kongresa so v ospredje postavili preplet posameznika in različnih okolij, s katerimi se posameznik srečuje oziroma v njih deluje. To široko področje so združili pod naslovom kongresa:

Jaz in okolje: preplet notranjih in zunanjih svetov.

Tokrat bodo svoje mesto na dogodku našli tudi študentje, saj je na program kongresa 18. novembra umeščen tudi študentski dan, v sklopu katerega se bo s svojimi prispevki predstavila tudi mlajša generacija psihologov in bodočih psihologov in tako prispevala k razvoju psihologije.

Končni program kongresa, kjer lahko vidite lokacije posameznih sekcij je dostopen >>>TUKAJ

Več informacij najdete na spletni strani kongresa >>> TUKAJ