četrtek, 23. marec 2023 6. SLOVENSKI ENTOMOLOŠKI SIMPOZIJ Z MEDNARODNO UDELEŽBO

Po petih letih polnih izzivov tako na osebni kot profesionalni ravni vas z veseljem vabimo na 6. izvedbo Slovenskega entomološkega simpozija z mednarodno udeležbo, ki se bo odvijal 15. in 16. septembra 2023 v Izoli. Simpozij organizirajo entomologi Oddelka za biodiverziteto Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije (Univerza na Primorskem) skupaj s Slovenskim entomološkim društvom Štefana Michielija. Z veseljem bodo gostili vse amaterske in poklicne entomologe, da predstavijo svoje dosežke, rezultate in vizije, povezane z različnimi področji entomologije.

Pomembni datumi:

• Rok za prijavo in oddajo povzetkov: 1. 6. 2023
  • Kotizacija: 50 € za zaposlene in 25 € za študente in upokojence.
  • Rok za plačilo kotizacije: 1. 7. 2023

Kotizacija vključuje knjigo povzetkov, stroške organizacije in osvežitev med odmori za kavo.

Način plačila kotizacije je naveden v zavihku PRIJAVA.

Jezik simpozija: slovenščina in angleščina.

Uradna spletna stran >>> 6. slovenski entomološki simpozij (upr.si)