torek, 8. oktober 2013 10. in 11. oktobra poteka v Kopru mednarodna konferenca MATCOS–13

V četrtek, 10. in v petek, 11. oktobra 2013 bo v Kopru potekala mednarodna konferenca Middle-European Conference on Applied Theoretical Computer Science (MATCOS). Organizatorja konference sta Inštitut Andrej Marušič Univerze na Primorskem in UP FAMNIT.

Svečana otvoritev mednarodne konference bo v četrtek, 10. oktobra 2013 ob 14.00 uri v središču Rotunda, ko bosta prisotne pozdravila prof. dr. Dragan Marušič, rektor Univerze na Primorskem in izr. prof. dr. Klavdija Kutnar, dekanja UP FAMNIT. Sledilo bo plenarno predavanje z naslovom "Two-Dimensional Packing Problems in Telecommunications" letošnjega keynote govorca z Univerze v Bolonji prof. Silvana Martella (School of Engineering).

Več informacij o programu konference in udeležencih je dostopnih na spletni strani konference: http://matcos.iam.upr.si/en/