četrtek, 2. oktober 2014 Zaključile so se letošnje delavnice za bruce

Za lažji vstop v novo študijsko leto smo na UP FAMNIT že peto leto zapored organizirali delavnice za bruce Uvod v študij, ki so namenjene prvim letnikom dodiplomskih študijskih programov. Letos smo z delavnicami pričeli v ponedeljek, 15. septembra 2014 in zaključili v torek, 30. septembra 2014. Bodoči študentje so se lahko udeležili petih delavnic (Osnove programiranja, Uvod v ekonomijo, Osebnostni razvoj v času študija, Naravoslovje in Matematika), kjer so bile predstavljene uporabne informacije s področja študijskih programov UP FAMNIT. Delavnice so vodili predavatelji in asistenti, ki bodo bodoče študente v naslednjih letih spremljali skozi študij, ter študentje višjih letnikov, ki so nedvomno dragocen vir informacij o študijskih in obštudijskih aktivnostih študentov.