petek, 27. december 2013 Srečanje družbenikov SME ViLLab in FIN LLAB

Vabimo vas na Srečanje družbenikov SME ViLLab, živi laboratorij za povečanje energetske učinkovitosti stavb v regiji in FIN LLAB, finančni živi laboratorij v obalno-kraški regiji, ki bo potekalo v četrtek, 16. januarja 2013 z začetkom ob 10.00 uri v prostorih Univerzitetnega inkubatorja Univerze na Primorskem, UIP, Ferrarska ulica 8, Koper.

Namen dogodka, katerega program najdete tukaj, je preučiti možnosti sodelovanja in vzpostavitev partnerstva med živima laboratorija za njuno usklajeno trajnostno delovanje.

Ključni elementi poslanstva FIN LLAB, katerega deležniki so Banka Koper d.d., Adriatic Slovenica Zavarovalna družba d.d., Mestna občina Koper, KLUB 7 d.o.o., ZKB – Zadružna kraška banka, Trgo ABC d.o.o., NLB Leasing KOPER d.o.o., FIPOS d.o.o. in UIP d.o.o., so:

• Spodbujati in podpirati inovativnost SME
  • Vzpostavljati partnerstva za medsebojno boljše poznavanje
  • Zagotoviti podpore za dvig podjetništva v regiji

Prosimo, da vašo udeležbo (in udeležbo vaših sodelavcev) na dogodku, zaradi lažje organizacije, potrdite s sporočilom na elektronski naslov: laura.zorn@upr.si.