četrtek, 10. november 2022 Dean Lipovac, prvi doktor znanosti, ki je zaključil študij na doktorskem programu Obnovljivi materiali za zdrava grajena okolja

V petek, 11. 11. 2022, smo na Famnitu pozdravili še enega doktorja znanosti.

Dean Lipovac, študent doktorskega študijskega programa Obnovljivi materiali za zdrava grajena okolja na UP FAMNIT, je uspešno zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Human preference for wooden materials and their role in restorative environments, pod mentorstvom doc. dr. Michaela Davida Burnarda.

Dean Lipovac je prvi doktor znanosti, ki je zaključil študij na doktorskem programu Obnovljivi materiali za zdrava grajena okolja.

Novemu doktorju znanosti iskreno čestitamo in mu želimo uspešno nadaljevanje raziskovalne poti!