ponedeljek, 20. maj 2019 Vabilo na poletne šole v Split

University of Split organizira vrsto poletnih šol, ki povezujejo izobraževanje, rekreacijo in oddih v Splitu na Hrvaškem.

Cilj poletnih šol je študentom in mladim strokovnjakom iz različnih držav ponuditi priložnost, da izkusijo večkulturno in interdisciplinarno učenje skozi enega od programov ter možnost vzpostavitve sodelovanja z drugimi udeleženci in predavatelji.

Programi temeljijo na praktičnih primerih, obiskih podjetih ter predavanjih domačih in tujih predavateljev. Vse poletne šole bodo izvedene v angleščini.

The Split Summer School po potekala v poletem času (med julijem in septembrom). Za vsak program so definirani specifični datumi in šolnina, seznam poletnih šol pa je na voljo TUKAJ. Poletne šole bodo obsegale 60 urni program, z udeležbo pa je možno pridobiti 2 ECTS kredite.

Poletne šole in program so razporejeni glede na znanstveno področje in fakultete ali oddelke in jih je možno pridobiti na tej strani: http://www.unist.hr/split-summer-school-2019/courses.

Vabljeni k prijavi!