sreda, 25. april 2018 Podaljšan rok za prijavo na poletno šolo ''Modern computing paradigms for information security''

Poletna šola ''Modern Computing Paradigms for Information Security'' bo potekala med 9. in 20. julijem 2018 na School of Informatics, Communications and Media v Hagenbergu.

Poletna šola je ovrednotena s 6 ECTS krediti.

Poletna šola je namenjena vsem magistrskim študentom z zaključeno 1. stopnjo smeri računalništva in informatike. Poleg predavanj, delavnic in laboratorijskega dela, bodo v sklopu poletne šole organizirane tudi ekskurzije, ki vključujejo družabne in kulturne aktivnosti.

Vse dodatne informacije so na voljo v brošuri.

Prijave na poletno šolo je potrebno oddati na e-mail international@fh-hagenberg.at do 20. maja 2018.