petek, 26. januar 2024 UP FAMNIT NA 15. INFORMATIVI 2024

UP je tudi letos bila prisotna na Informativi, največjem slovenskem sejmu izobraževanja in poklicev. Na ljubljanskem Gospodarskem razstavišču je tako kot lansko leto prinesla odprtost mediteranskega okolja in pristopa k dijakom, ki so lahko ne le našli informacije o študiju, temveč tudi obštudijskih dejavnostih ali vsebinah, povezanih s študentskim življenjem. Tokrat so bila tudi z oznakami poudarjeno predstavljena različna področja, ki jih ponujajo pedagoške članice UP.

Tako v petek kot soboto sta bili na voljo tudi delavnici "Male skrivnosti velikih študentov" - s pogovorom in praktičnimi primeri, odgovori na vprašanja, so dijaki prejeli odlične pripomočke za študij, ne glede na izbiro fakultete ali smeri študija.

Več informacij o študiju bodo dijakinje in dijaki lahko izvedeli tudi na uradnih informativnih dnevih 16. in 17. februarja,  kamor bodo lahko v petek prišli s posebnim avtobusom.

Več o drugih informativnih dogodkih je na voljo tudi na podstrani.