petek, 22. marec 2024 Webinar z Andrejem P. Škrabo Kako do LIT naložb s študentskim prihodkom?

SZZ (Slovensko zavarovalno združenje) in Karierni center EF v sodelovanju z Andrejem P. Škrabo ponovno organizirata LIT webinar. Ostajamo pri finančnem opismenjevanju, tokrat se ga bomo lotili kar skozi debato. Andrej bo odgovarjal na tvoja vprašanja in ti ponudil praktične nasvete – vse od osnov naložb in investiranja do pasti, v katere se začetniki v prvih investicijah pogosto ujamejo.

KDAJ? 10. april 2024, od 18.00 do 19.00

KJE? Online

“Zdaj se ti ne splača, so nizke obresti,” “to je sicer kul investicija, ampak samo če res ful vložiš,” “kripto se ti zdaj ne splača, še malo počakaj” … Se vsi okrog tebe pogovarjajo o svojih portfeljih, te vsak dan targetirajo oglasi za investicijske platforme, ti pa se ne moreš znebiti občutka, da zamujaš vse “ta dobre” priložnosti za investiranje?

Prijavi se na LIT webinar, na katerem boš Andreju P. Škraba lahko postavil_a vprašanja o različnih vrstah naložb, o tem, kako se stvari sploh lotiti, na kaj je treba biti še posebej pozoren in vsa druga vprašanja, ki ti padejo na pamet, ko pomisliš na investiranje.

Povezavo do dogodka boš prejel v dneh pred dogodkom.

Dogodek je organiziran v sklopu projekta Lajf je igra tveganja (LIT) Slovenskega zavarovalnega združenja, ki si želi spodbuditi finančno pismenost mladih. Več si lahko prebereš na tukaj.