petek, 14. november 2014 Vabilo na informativni dogodek »S trebuhom za znanjem«

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije in EducationUS center tudi letos v okviru tedna mednarodnega izobraževanja (International Education Week) organizirata informativni dogodek »S trebuhom za znanjem« na temo študija in štipendiranja v tujini.

Dogodek bo potekal v četrtek, 20. novembra 2014, v veliki dvorani v pritličju poslovne zgradbe Slovenijales (Dunajska 22, Ljubljana) od 17.ure dalje. Na dogodku bodo lahko študenti, ki razmišljajo o poletnih šolah, praksah oziroma kasneje študiju v tujini, prisluhnili zakaj sploh v tujino in kakšni so prvi koraki na tej poti. Sledila bodo omizja z zanimivimi gosti z mednarodnimi izkušnjami.

Udeležba je brezplačna, vendar je obvezna predhodna prijava.

Več informacij je na voljo v prilogi in na spletni strani Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije.

Vljudno vabljeni.