sreda, 20. december 2023 UP knjižnica bo med prazniki zaprta // UP library will be closed during the Holidays

Obveščamo vas, da bosta obe enoti UP Univerzitetne knjižnice (v Kopru in Portorožu) med prazniki, od 25. decembra 2023 do 2. januarja 2024, zaprti za uporabnike.

Obe enoti bosta svoja vrata ponovno odprli v sredo, 3. januarja 2024. Zamudnine v času, ko je knjižnica zaprta za uporabnike, ne tečejo.

V prihajajočem letu 2024 vam želimo veliko sreče, zdravja in uspeha, še posebej pa veliko dobrega branja!

We inform you that both units of the UP University Library (in Koper and Portorož) will be closed from 25 December 2023 to 2 January 2024.

Both units will reopen their doors on Wednesday, 3 January 2024. Late fees do not apply when the library is closed for users.

In 2024 we wish you a lot of happiness, health, and success, and especially a lot of good reading!