sreda, 21. oktober 2015 Študenti vabljeni na sodelovanje v Slovenian Case Challengu

Osnovni namen tekmovanja Slovenian Case Challenge 2015, ki se bo v letošnjem letu izvajal prvič, je organizacija tekmovanja študentov v reševanju poslovnih problemov podjetij ter spodbujanje sodelovanja med visokim šolstvom in gospodarstvom. Gre za projekt neprofitne narave, katerega glavna korist je študentom ponuditi možnost pridobitve praktičnih znanj preko reševanja realnih izzivov, ki jih izdajo podjetja. Sodelujočim podjetjem pa sodelovanje pri projektu omogoča pridobitev kvalitetnih rešitev študentov, katere lahko uporabijo pri svojem poslovanju.

Na tekmovanje se lahko prijavite do 27.10.2015, več informacij in prijavni obrazec pa sta dosegljiva na spletni strani.