sreda, 3. april 2024 SEJEM MAGISTRSKIH IN DOKTORSKIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV “UPgrade - razširi svoje znanje!”//"UPgrade - expand your knowledge!" fair of master's and doctoral programmes

UP v sredo, 17. aprila med 11. in 17. uro na Muzejskem trgu (ob UP FAMNIT) organizira SEJEM MAGISTRSKIH IN DOKTORSKIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV “UPgrade - razširi svoje znanje!”.

Sejem je namenjen vsem, ki že razmišljate o možnostih nadaljevanja študija na višji stopnji, pa tudi za tiste, ki vas morda zanima kako kariero nadaljevati na UP kot raziskovalci, asistenti in/ali strokovni sodelavci.

Zadnji dve uri bodo na različnih pogovornih točkah na voljo študentje, Alumni in zaposleni, s katerimi lahko ob kavi poklepetaš o njihovih izkušnjah in vtisih ter se tako lažje odločiš za nadaljevanje.

S teboj bodo poklepetali o:

• vzporednem študiju,
  • popolni menjavi smeri,
  • delni menjavi smeri - pridobivanju drugih kompetenc,
  • ponovnem vpisu na isto stopnjo študija po pridobljeni diplomi,
  • delu mladega raziskovalca na UP
  • delu v strokovnih službah UP
  • študiju v zrelilh letih ter
  • dokončanju študija po tem, ko ti manjka zgolj še zapis diplome/zaključne naloge.

Se vidimo v sredo, 17. 4. na UPgrade - razširi svoje znanje!

ENG:

UP is organising the "UPgrade - expand your knowledge!" fair of master's and doctoral programmes on Wednesday, 17 April between 11 am and 5 pm at the Museum Square (next to UP FAMNIT).

The fair is aimed at all those who are already thinking about the possibility of continuing their studies at a higher level, as well as for those who may be interested in pursuing a career at UP as researchers, assistants and/or assistants.

For the last two hours, students, alumni and staff will be available at various talking points to chat over coffee about their experiences and impressions, and help you decide whether to continue.

They will chat with you about:

• parallel study,
  • changing course completely,
  • partial change of course - gaining other competences,
  • re-entering the same level of study after graduation,
  • working as a young researcher at UP
  • working in the professional services of UP
  • studying in mature years; and
  • completing your studies after you have only your diploma/final thesis to write.

See you on Wednesday 17 April at UPgrade - expand your knowledge!