sreda, 8. november 2023 Placement Slovakia v novembru organizira seminar o ERASMUS+ praksi // Placement Slovakia is organizing seminar on ERASMUS+ internship opportunities in November

*English below

Študenti in nedavni diplomani vabljeni, da se pridružite spletnemu seminarju o Erasmus+ praksi, ki ga organizira Placement Slovakia!

Placement Slovakia je program pripravništev, ki ga je ustanovila nevladna organizacija WorkSpace Europe, ki koordinira edini slovaški konzorcij univerz za Erasmus+ prakse.

Spletni seminar bo potekal 3 različne dni, zato lahko izberete možnost, katera vam najbolj ustreza:

• Datum: 14. 11. 2023/ 16. 11. 2023 / 21. 11. 2023
  • Ura: 16:00 po srednjeevropskem času (CET)
  • Trajanje: 30 min.
  • Lokacija: ZOOM

Prijavite se lahko ob naslednjih datumih:

Placement Slovakia invites all students and recent graduates to join the online seminar on Erasmus+ internships.

Placement Slovakia is an internship program founded by the non-governmental organization WorkSpace Europe - Slovak Consortium of Universities for Erasmus+ internships.

The online seminar will take place on three different days, so you can choose the option that suits you best:

• Date: 14th November 2023 / 16th November 2023 / 21st November 2023
  • Time: 16:00 Central European Time (CET)
  • Duration: 30 minutes
  • Location: ZOOM

You can register on the following dates: